Neden Araç Kaplama'da ORACAL® 970’i tercih etmelisiniz?

22 Dec 2017

Sıradan bir görünüme sahip araçları özelleştirmenin ve onları eşsiz kılmanın en keyifli yollarından biri şüphesiz Araç Kaplama’dır. Sunduğu çeşitli renklerle kullanıcılarının farklı tasarımlara imza atmasını sağlayan ORAFOL, Araç Giydirme Uygulamaları için ORACAL® 970 Araç Kaplama Folyosu serisini geliştirmiştir.

tl_files/content/products/oracal/oracal-970ra-premium-wrapping-cast/gp-am-970RA-1.jpg

ORACAL® 970RA Premium Wrapping Cast ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın!

Kullanıcılar ve uygulamacılar için en kaliteli ve ideal folyo: ORACAL® 970

Yüksek kalite standartlarına uyumlu olarak üretilmiş ORACAL® 970 Serisi, 110 mikron kalınlığına sahiptir ve ekstra bir laminasyon uygulaması gerektirmez!

Mat ve Parlak seçenekleriyle sunulan bu Araç Kaplama Folyosu, pozisyonlanabilir ve solvent bir tutkal içerir. Pozisyonlanabilir tutkal özelliği sayesinde uygulamacı, araç giydirme işlemi esnasında zeminde folyoyu tekrar yerleştirebilir veya düzeltebilir. Sökme esnasında zeminde tutkal bırakmayan bir teknolojiye sahip olan ORACAL® 970, araç boyasına da zarar vermez.

Sadece araç kaplama uygulamaları için geliştirilmiş olan bu seri, kullanıcılarına 100’den fazla renk seçeneği sunar.

tl_files/ORAFOL/NEWS Images/Graphics/Turkey/carwrap module, small.jpg ORACAL® 970RA Premium Wrapping Cast Renklerini araç üsünde görmek için tıklayın!

Daha kolay Araç Kaplama Uygulamaları için: RapidAir® teknolojisi

Araç Kaplama işleminde uygulamacıları en çok zorlayan kısımlardan biri uygulama esnasında folyo ile yüzey arasında kalan hava kabarcıklarıdır. Uygulamacıların daha hızlı ve kolay bir uygulama gerçekleştirmeleri için ORAFOL, folyolarında RapidAir® teknolojisini geliştirmiştir. RapidAir® teknolojisi ile uygulamacılar, ragle yardımıyla içerde kalan hava kabarcıklarını kolayca çıkartabilir.

ORACAL® 970 Premium Shift Effect Cast ile birden fazla renk tek bir folyoda!

Parlak ve mat seçenekleriyle birçok farklı tonda sunduğu renklerin yanı sıra ORAFOL, bakış açısına göre değişen ve yapısında birden fazla renk içeren ORACAL 970 Premium Shift Effect Cast Serisi’ni kullanıcılarına sunuyor.

tl_files/content/products/oracal/oracal-970ra-premium-shift-effect-cast/01.jpg

ORACAL® 970 Premium Shift Effect Cast ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın!

Altın parıltılara sahip Araç Kaplama Folyosu: ORACAL® 970 Premium Special Effect Cast

2017 senesinde tanıtımı yapılan ve piyasaya sürülen ORACAL 970 Premium Special Effect Cast serisi ile farkedilmemek imkansız! Altın parıltılara sahip katmanıyla bu seri, Unique Sunset Shift ve Black Galactic Gold renkleriyle kullanıcılara sunuluyor.

tl_files/content/products/oracal/oracal-970ra-premium-special-effect-cast/970 special 2.jpg

ORACAL® 970 Premium Special Effect Cast ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Geri dön