Baskı Ürünleri

ORAFOL’un serigrafi baskı için ürettiği ORACAL® Baskı Ürünleri serisi, dünya çapında birçok tabela ve grafik üreticisi tarafından tercih edilmektedir. Farklı yüzeyler ve kullanımlar için ürün geliştiren ORAFOL, diğer serilerinde de olduğu gibi, ORACAL® Baskı Ürünleri’ni parlak, mat ve şeffaf seçenekleri ile sunmaktadır.

Kısa, orta ve uzun dönemli uygulamalarınız için en ideal çözümleri bulabileceğiniz bu seride, farklı yüzey kullanımları düşünülerek ORACAL® Baskı Ürünleri çeşitli tutkal seçenekleri ile üretilmektedir. Kısa dönemli uygulamalar için kolay sökülebilir folyolar geliştiren ORAFOL, uzun dönemli uygulamalar için ise yüksek kaliteli PVC katmanı ve üstün performanslı kalıcı tutkalı birleştirerek müşterilerine sunar.

tl_files/TURKEY/Website Buttons - Turkish/Orafol-baski-folyolari-incele.jpg

Yüksek performanslı baskı folyoları ile uluslararası bir marka olmayı başarmış ORAFOL, sadece kaliteyi değil aynı zamanda çevre bilincini ve insan sağlığını da esas alarak üretim gerçekleştirmektedir. ORACAL® ECO Print serisi ile kullanıcılarına PVC’siz baskı ürünleri geliştirmenin yanı sıra müşterilerine birçok ürün serisinde ftalat içermeyen ürün seçeneği sunuyor( Bu ürünler 2005/84/EC düzenlemesine uygun bir şekilde test edilmektedir).

ORAFOL Baskı Ürünleri serisi aynı zamanda reflektif ve floresan gibi farklı özelliklere sahip folyolar içerir.