Laminasyon - Montaj Folyoları

ORAFOL filmleriyle oluşturduğunuz baskı projelerinizi korumanız için geliştirilen Laminasyon folyoları, baskılarınızı yırtılma ve kopmalardan korur. Dış etkilerden korumanın yanı sıra ORAFOL’un geliştirdiği Laminasyon Folyo serisi, içerisinde barındırdığı UV filtreleriyle baskı işlerinizin daha uzun süre dayanıklılık göstermesini sağlar.

ORAGUARD® Laminasyon Folyoları çeşitli yüzey seçenekleriyle sunulmaktadır. Mat yüzeye sahip laminasyon folyoları yansıtma özelliği olmamasından ötürü küçük yazı içeren projeler için tercih edilirken parlak yüzeye sahip laminasyon filmleri, renklerin ve resimlerin öne çıktığı projeler için kullanılmaktadır.

tl_files/TURKEY/Website Buttons - Turkish/Orafol-laminasyon-montaj-urunleri-incele.jpg

Farklı uygulamalar ve bu uygulamalardan doğan birçok çeşitli ihtiyaç için ürün geliştirmeyi prensip edinmiş ORAFOL, ürün bandında ORAGUARD® markasıyla araçlar için Kaput Koruma folyosu da bulundurmaktadır. Araçların boyasını korumak ve günlük kullanımda aracın dış yüzeyinde oluşacak zararları engellemek için geliştirilmiş olan şeffaf Kaput Koruma folyoları araba, tır, karavan, bot vb. birçok araçta kullanılabilir.

ORAFOL’un zemin grafik folyoları için geliştirdiği laminasyon folyoları, kaydırmaz özelliğe sahiptir. Bu folyolar sadece zemin grafik çalışmalarını korumakla kalmaz, kaydırmaz özelliği ile aynı zamanda kişilerin kayma tehlikesini ortadan kaldırır.

Baskı işlerinizin montaj sürecine yardımcı olmak adına ORAFOL, geniş bir ürün bandına sahip ORABOND® ve ORAMOUNT® serisini sunar. Geliştirilen bu çift taraflı bantlar ile kullanıcılar birçok baskı çalışmasını istedikleri alanlara uygulayabilirler.

Ayrıntılı bilgi için ORAFOL Turkey ile iletişime geçin.