Dijital Baskı Folyoları

ORAFOL, açık hava reklam sektörü başta olmak üzere çeşitli reklam ve tanıtım çalışmaları için Dijital Baskı Folyoları geliştirmiştir. Üstün teknoloji ile üretilmiş ORAFOL’un Dijital Baskı Folyoları, kalite kontrol sisteminden geçerek müşterilerine sunulur. Dijital Baskı Folyoları için geliştirdiği ürün bandında ORAJET® ve ORACAL® markalarını barındıran ORAFOL, müşterilerinin dijital baskı çalışmalarını korumaları için laminasyon folyoları geliştirmiştir.

tl_files/content/products/orajet/orajet-3951RA/3951RA.jpg

tl_files/TURKEY/Website Buttons - Turkish/Orafol-dijital-baski-folyolari-incele.jpg

Solvent ve su bazlı inkjet, Thermotransfer, UV inkjet ve Latex baskılar için geliştirilmiş sayısız ürün çeşidi sunan ORAFOL, ürün bandında tüm yüzeylere uygun geliştirdiği, iç ve dış mekanda kullanılabilecek dijital baskı folyoları içerir. Kısa ve uzun dönemli reklam, tanıtım ve tasarım işleriniz için birçok ürün çeşidi bulabileceğiniz bu kategorideki folyolar parlak, mat ve reflektif yüzeylerde sunulmaktadır. Bu seçeneklerin yanı sıra, yüksek tutkal gücü ya da düşük ısıda yapışkan performansı gösteren uygulamalar için dijital baskı folyosu geliştirmiş olan ORAFOL, seçilmiş bazı ürünlerini kullanıcılarına uygulama kolaylığı sağlayan RapidAir® teknolojisiyle sunar.

ORAJET® 3951RA, 3551RA, 3165RA ile ORAJET® 3162XRA ve ORAJET® 3164XRA dijital baskı malzemeleri RapidAir® teknolojisi ile sunulmaktadır.