Trafik Levhaları

Levhalar,  trafiğin sorunsuz ve güvenli bir şekilde ilerleyebilmesi için karayollarının olmazsa olmazlarındandır.

Tabi bu levhaların da işlevlerini tam anlamıyla sağlayabilmesi için zorlu dış şartlara karşı dayanıklı olması ve sürücüler tarafından net bir şekilde okunabilir olması gerekmektedir. Uygulama rahatlığı ve kolayca yapıştırılabilmesi ve sökülebilmesi bu ürünlerde aranan başlıca özelliklerdir.

ORAFOL, trafik levhalarının yapılmasında ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünleri, renk-boyut-performans çeşitliliği oluşturarak geniş bir yelpazede sunar. Yüksek kaliteli retroreflektif ürünlerimiz, zorlu karayolu koşullarında, güçlülük ve dayanıklılığını koruyarak, uzun mesafede yüksek performans göstermesi için tasarlanmıştır. Reflektivitesi sayesinde en zorlu dış şartlarda bile rahatlıkla fark edilebilir.

Ürünlerimize o denli güveniriz ki, ürünlerimizde 7-10-12 yıl kullanım garantisi bulunmaktadır. ORALITE® retroreflektif folyoları dünyada ve Avrupa’da istenilen çeşitli standartlara uygundur. Reflektif ürünlerimize kolay baskı yapılır. Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Rulolar standart veya istenilen boyutlarda sipariş edilebilir.