ORAFOL Turkey A.Ş.

ORAFOL Turkey A.Ş., yüksek kalitede folyo üreten ve geliştiren Alman ORAFOL firmasının Türkiye Satış ofisidir.

M. Cüneydi Opak tarafından 1994 yılında kurulan ORACAL firması, Türkiye pazarında istikrarlı bir büyüme yakalayarak reklam sektöründe liderliğe doğru yol katetmiş, 2015 yılında %100 ORAFOL firma iştiraki konumuna gelmiştir.

Reklam tabelaları, araç giydirme, yönlendirme işaretleri, trafik levhalarında kullanılan reflektif folyo gibi çok çeşitli alanlarda piyasaya sunduğu ürünleri ile sektörün lider folyo üreticisi ORAFOL, Türkiye ofisi ile her geçen gün bayilik sayısını artırmaya ve hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.

Müşterilerine dürüst hizmet ve kaliteli folyo sunma anlayışıyla ORAFOL Turkey A.Ş., dünyadaki gelişmeleri en hızlı şekilde Türkiye pazarına aktarmayı ilke edinmiştir.

ORAFOL TURKEY A.Ş. satış ofisi ve deposunu Kıraç, ESENYURT mevkiindeki 10 bin m2’si depo, 3 bin m2’si idari bina olmak üzere 13 bin m2’lik iş sahasına, kadrosunu da güçlendirerek, 15 Eylül 2012 itibariyle taşımıştır.

Üretim, ürün ve uygulama danışmanlığı, satış ve satış sonrası teknik hizmet konularında üst düzey çalışmaları ile müşteri memnuniyetini %100’e taşımayı hedefleyen ORAFOL TURKEY, yeni ürünlerini ve teknolojileri tanıtmak, müşterileriyle bilgi alışverişi yapmak amacıyla; sektörle alakalı INTERTRAFFIC, FESPA ve SIGN gibi fuarlara katılım göstermekte, şirket içi ve dışı seminerler düzenlemekte, son kullanıcı odaklı e-bültenler hazırlayıp, müşterilerine periyodik ziyaretler gerçekleştirmektedir.