Türkiye Petrolleri ORAFOL’u tercih ediyor!

20 Dec 2018

tl_files/TURKEY/Newsimages/TP-Tuerkiye-Petrolleri-folyo-ORAFOL.jpg

1963 yılında petrol şirketi olarak kurulan ve Türkiye’de akaryakıt sektörüne yön veren Türkiye Petrolleri, 700’ü aşkın akaryakıt istasyonunda ORAFOL ürünlerini kullanıyor.

Kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş Türkiye Petrolleri, aynı hassasiyetini ürün seçiminde de gösteriyor ve akaryakıt istasyonlarında ORAFOL’un dış mekan kullanımına uygun, zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı olan ürünleriyle bu alanları tasarlıyor.

Akaryakıt İstasyonları için geliştirilen Folyolar: ORAJET® 3959 ve ORAGUARD® 259

tl_files/TURKEY/Newsimages/ORAJET-3959-Petrol-istasyonu-folyosu.jpg
Benzin pompaları veya tankları gibi yüksek kimyasal bileşenlerin bulunduğu alanlarda dijital baskı tasarımlarını korumak oldukça zordur. Tasarımların uzun süre dayanıklı olmasını sağlamak ve zarar verecek içeriklerden korumak için ORAFOL, petrole dayanıklı Dijital Baskı Folyosu ORAJET® 3959 ve ORAGUARD® 259 Laminasyon Folyosu’nu geliştirmiştir. Bu folyolar birlikte kullanıldığında petrol türevi maddelere karşı oldukça iyi bir dayanım gösterir.
tl_files/content/products/orajet/orajet-3959/001.jpg Petrole dayanıklı dijital baskı folyosu ORAJET® 3959 'u incelemek için tıklayın!

Geri dön