Otomotiv Sektörü

Üstün teknolojiye sahip kaliteli ürünlerin vazgeçilmez bir unsur olduğu otomotiv sektörü için ORAFOL Bant Ürünleri Serisi, aracın iç ve dış kısımlarında kullanılmak üzere çeşitli montaj çözümleri sunar. Farklı tutkal performansları barındıran bu bant serisi sadece otomotiv sektörünün genel ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz aynı zamanda gelişen teknolojiyle ortaya çıkan farklı ihtiyaçlar için de yenilikçi çözümler geliştirir.

Ön çerçeve montajı, ses engelleme laminatları, elektronik ve diğer araç içi kurulumlar için geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Bant Serisi, ayna kurulumu, plakalar, araç üstü aksesuar ve otomotiv fren sistemleri için de ürünler içerir.

ORAFOL Bant Serisi, araç tavanları, kablo sabitleme, ses yalıtımı, koltuklar, gösterge panelleri ve daha fazlasını içeren çoğu üretimde iç mekan imalatı ve montajı için sektörde başarıya ulaşmış çözümler sunar. Aracın tüm iç ve dış montajlarında kaliteli çözümler yaratan bu Bant Serisi, malzemelerin düşük yüzey enerjisine, diğer kompleks plastiklere ve otomotiv boya yüzeylerine kalıcı olarak yapışmasını sağlar.