Trafik İşareti Üretimi için Geliştirilen ORAFOL UV Dijital Baskı Sistemi

18 Jun 2013

ORAFOL, trafik işareti üretmek için geliştirdiği optimize baskı sistemini siz müşterilerine sunuyor. 

Baskı sistemi, AGFA UV Anapurna M 2050 tabanlı ORALITE® UV trafik işareti baskı makinesi ve SunJet - Sun Chemical markası ile birlikte geliştirilen CE sertifikalı ORALITE® 5019 UV dijital baskı mürekkeplerinden oluşmaktadır.

ORALITE® retro-reflektif folyolarının tümü, ORALITE® UV dijital baskı sisteminde baskıya; kalıcı/geçici trafik işareti üretimine uygundur.

Trafik işareti üretiminde kullanılmak üzere tasarlanan folyolarımız (ORALITE® 5510 Engineer Grade, ORALITE® 5710 Engineer Grade Premium, ORALITE® 5810 High Intensity Grade, ORALITE® 5910 High Intensity Prismatic Grade) CE sertifikalıdır. ORALITE® 6910 Brilliant Grade ürünümüz ise CE sertifikası test aşamasındadır.

Pazarda bulunan diğer trafik işareti üretim çözümleri ile kıyaslandığında ORAFOL UV dijital baskı sisteminin fark yaratan özellikleri aşağıda sıralanmıştır:

  • Pazar lideri Konika Minolta tarafından geliştirilen onaylı ve güvenilir baskı kafası teknolojisine sahiptir.
  • Ana trafik renklerinin basımı için 6 adet 12 pl baskı kafası mevcuttur.
  • Özel uygulamalar için 2 adet 42 pl baskı kafası mevcuttur. (Örneğin, geçici trafik işaretlerine folyo laminasyonu yerine şeffaf koruma kaplamak, beyaz, opak vb.)
  • Grafik uygulamaları için opsiyonel renk karışımları mevcuttur. (Örneğin, koyu yeşil, gri vb.)
  • Rulo materyallerin yanı sıra 4.5 cm kalınlığa kadar olan plakaları işlemek için yerden tasarruflu, güvenilir bir çözüm sağlar.
  • Baskı hızı pazardaki rakipleriyle aynıdır ancak ORALITE® dijital baskı sistemi size daha yüksek çözünürlük, daha detaylı çizim ve daha güvenli üretim imkanı sunar.

Kapsamlı servis ağı sayesinde, ORALITE® UV dijital baskı sistemi ile ORALITE® retro-reflektif folyo üzerine trafik işareti üretimi yaptığınızda performans ve kalitesinden emin olursunuz. 

ORALITE® dijital baskı sistemi hakkında detaylı teknik bilgi almak ve trafik işaretleri üretimi için tasarlanan ORALITE® markalı ürünlerimize göz atmak için internet sitemizin “Reflektif Çözümler” sekmesini ziyaret edebilirsiniz. 

Geri dön